Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Kozinec extrakt

Kozinec extrakt

Kozinec extrakt

Products Details

Apex Biotech Ltd je jedním z předních výrobců Kozinec extrakt Čína, kde je vybaven profesionální výroby, Vítejte na velkoobchodní levné Kozinec extrakt, kořen p.e baical lebky, Kozinec polysacharin, Kozinec polysacharidy, astragalan, astragaloside, astragaloside iv, 98 % hplc astragalus root extract, astragalus root extract pro léčení cukrovky, cycloastragenol od nás.

Použít část: Root
Vzhled: Hnědé žluté jemný prášek
Extrahovat metodu: voda / Ethanol
Zkušební metoda: HPLC / UV

Hlavní funkce a výhody Astragalus Root Extract
1. Astragaloside IV má blahodárné účinky na inzulínovou rezistenci a hyperglykémie.
2. to se používá k nápravě vedlejší účinky léků, proti-nádorové.
3. Astragaloside IV má ochranný účinek na srdeční tkáně, k léčbě srdečních onemocnění včetně koronární tepny souvisejících onemocnění, srdeční selhání a kardiovaskulárních onemocnění a nedostatečné prokrvení placenty.
4. také lze použít pro kožní onemocnění zahrnující Chronický zánět, alergická onemocnění léčba kvůli jeho Ant pobuřující a anti-infekční efekty, poškození ochranné střevní sliznici, léčbě kolitidy, atd.
5. Kozinec a její složky dokázal ukazující proti stárnutí, proti-nádorové a antioxidační účinek a užitečné pro stará nemoc, stragalus kořen rovněž zabraňuje úbytku kostní hmoty a vykazuje schopnost osteogenesis, uvolnění neuroprotektivní účinky a slouží k prevenci mrtvice, poranění mozku hypoxií.

1. astragalus root extract prášku s antistresový účinek;
2. Kozinec extraktu prášku lze použít jako růstový stimulátor;
3. astragalus root česnekového s funkcí antivirotik;
4. Kozinec česnekového má zlepšit funkci srdce a plic;
5. astragalus root česnekového může posílit imunitu, zvýšit odolnost těla vůči chorobám.


Uplatnění Astragalus Root Extract

1. farmaceutické věci
2. funkční potraviny a potravinářské přídatné látky
3. živočišné produkty a produkty z drůbeže.
4. voda-rozpustné nápoje
5. v srdci cévní aspekt, může zabránit agregaci trombocytů, snižují viskozitu krve a koagulace, relaxaci hladké svaloviny, rozšířit na cerebrovaskulární, snižují vaskulární rezistence, zlepšení krevního oběhu, zejména zlepšení mikrocirkulace, může také bránit vzniku arteriální trombózy.


Hot Tags: Kozinec extrakt, kořen p.e baical lebky, Kozinec polysacharin, Kozinec polysacharidy, astragalan, astragaloside, astragaloside iv, 98 % hplc astragalus root extract, astragalus root extract pro léčení cukrovky, cycloastragenol, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Související produkty
Dotaz
Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka