Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Knowledge
Domů > Znalost > Obsah

Výhody Ostropestřec extrahovat

Source: | Updated: Nov 17, 2015

Některé hlavní výhody extrakt Ostropestřec mariánský-silymarin a silybin

1) jater spřažení

Ostropestřec mariánský pomáhá s obecnou jaterní problémy včetně žloutenky, (což je, když kůže se stává vybledlých/žlutá), jaterní bolest a otok. Založený na románu "The jednu zemi bylinné Sourcebook", flavonoidy v ostropestřece přidat významné jater, regenerace a ochrana kvality v jiných částech Ostropestřec mariánský. Flavonoidy mají hluboké výsledky na imunitní systém, a zvýšit tak schopnost těla odolávat nemoci. Pomáhají stabilizovat buněčné membrány a ovládat funkce políčko. Ostropestřec mariánský je také myšlenka být prospěšné pro následující problémy: Akutní virová hepatitida, metabolické onemocnění, kontinuální perzistentní hepatitidy a cirhózy jater.

2) rakovina

Některé časné výzkumy rostliny také ukazuje, že silymarin v mléko thistle mít Protirakovinné účinky. Má silné anti-oxidační vlastnosti a bylo prokázáno, že potlačení růstu prsou, lidské prostaty a buněk děložního čípku v zkumavek. Další studie jsou nutné ke zjištění, zda bylina je efektivní a bezpečné pro jednotlivce s těmito druhy rakoviny.

3) vysoký Cholesterol

Jedna zvířecí studie zjistili, že silymarin (efektivní směs v Ostropestřec) pracoval stejně efektivně jako cholesterolu drog probucol, s výhodou výrazně zvyšuje HDL cholesterolu. Jsou zapotřebí další studie jedinců.

4) žlučové kameny a žlučník

Silymarin tedy výše uvedené uvnitř mléko thistle zvýšit rozpustnost žluč, která podporuje jeho oběhu. Když potřebujete k zamezení nebo odstranění žlučových kamenů, může to být docela užitečné. Žlučové kameny jsou mnohem méně pravděpodobné, že k formě, když žluč má lepší cirkulace. Vědci dokazují, že rutinní využívání Ostropestřec může mít za následek znatelné snížení hladiny cholesterolu je žluč.

5) obezita

Velmi málo lidí, pochopit funkci jater v redukci tuku. Zlepšení funkce jater je často opomíjen v téměř všech hubnutí plány. V játrech je významný pro čištění krve a biotransformujících tuku v těle. Jak v játrech schopnost fungovat se zvyšuje o silymarin, tuk může nakonec být metabolizovány rychleji. To znamená, že v důsledku je to mnohem jednodušší pro všechny z nás, jak zhubnout.

6) naši pleť

Kůže je základní orgán pro čištění a největší orgán v postavě. Lupénka má dojít v důsledku existence konkrétních toxinů do našeho krevního oběhu. Existuje několik střípky důkazů, které ukazují riziko psoriázou mají potenciální připojení k abnormální jaterní funkce. Tedy v důsledku pomáhá v játrech, jednou z výhod Ostropestřec mariánský je, že pomáhá naše pleť bude zdravější prostřednictvím zvýšené jaterní funkce.

Ostropestřec mariánský je vrchol extraktu se vejde silymarin 80 % a 90 % silybin a o použití mléka thistle extraktu, většinu času, lze ji přidat do zdravotnických výrobků jako hlavní rostlinné supplement.welcome, kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy týkající se našich Ostropestřec extrahovat.

Dvojice: Co je to rostlina extrahovat

Další: Ne

Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka