Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Knowledge
Domů > Znalost > Obsah

Skořicový extrakt

Source: | Updated: Sep 02, 2016

Skořicový extrakt je koncentrovanější zdroj příchuť, než mleté skořice. Mnohem jako vanilkový extrakt, to je ze strany namáčení skořicové kůry v alkoholu a pak napínal ven všechny zbývající pevné látky. Přestože výrobci nejsou povinni uvést druh skořice používá ve svých výrobcích, většina komerčně vyráběných výpisů ve Spojených státech pochází ze cassia skořice. Skořicový extrakt má dlouhou trvanlivost, je uložena v chladném, suchém místě. Skořicový extrakt by neměla být zaměňována s skořicový olej, který se získává přímo z kůry a je mnohem koncentrovanější zdroj příchuť.

Potenciální přínosy

V posledních letech se vědecká obec vyvolala mnoho vzrušení o vlivu skořice na cukru v krvi. 2011 studie, zveřejněné v "Journal léčivých potravin" zjistil, že obě mleté skořice a skořicový extrakt byl účinný při snižování půst hladiny glukózy v krvi u lidí s diabetem typu 2 nebo pre-diabetem. 2012 studie zveřejněné v "Journal of the akademie z výživy a dietetiky" dospěl k závěru, že mleté skořice podporovat více řízené reakce krevní glukózy po jídle, zatímco 2006 studie, zveřejněné v "Evropské Journal of Clinical Investigation" zjistil, že skořicový extrakt pomohla snížit hladiny glukózy v krvi u diabetiků s chudým nedostatečnou kontrolou. Navzdory slibným důkazy však další studie je třeba vědět, jaký druh a jaké množství skořice je nejvýhodnější.

Ostatní úvahy


Při míchání lžičkou skořice extraktu do misku vloček s největší pravděpodobností upevní vaše fyzické zdraví, konzumovat příliš mnoho skořice mohl stanovit zdravotní rizika. Cassia skořice obsahuje kumarin, sloučenina, která ve vysokých dávkách může způsobit poškození jater. Kumarin je antikoagulant, což znamená, že jíst velké množství skořice cassia mohl inhibovat srážlivost vaší krve v případě potřeby – zejména pro ty, již užívají antikoagulační léky, jako je warfarin. Přestože je že žádné maximum stanovené bezpečné dávkování pro skořice, průměrný zdravý člověk může bezpečně spotřebovat až 6 gramů skořice denně po dobu až šest týdnů, podle národního centra pro doplňkové a alternativní medicíny.
Těhotné ženy a každý, kdo s onemocněním jater nebo ledvin pravděpodobně neměli vysoké dávky skořice, dle NYU Langone Medical Center. Pokud máte zájem konzumace skořice pro své potenciální přínosy pro zdraví, zeptejte se svého lékaře jaké a kolik můžete bezpečně konzumovat.

odkazy

http://www.Livestrong.com/article/505050-Cinnamon-Extract-vs-Ground-Cinnamon/

Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka