Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Knowledge
Domů > Znalost > Obsah

Antimikrobiální látky přírodní schopen inhibovat bakteriální biofilmu na polymerní povrchy – kyselina usnová

Source:http://AAC.asm.org/ | Updated: Jul 11, 2016

Kyselina usnová je druh chemické látky extrahované z Provazovka, typ lišejníků, také známý jako starcovy vousy, protože jeho podobnosti lidských chloupků. Extrahované z rostlin, je to žluté a krystalické vzhledu. Smíchaný s vodou, však to ztrácí svůj žlutý nádech a zobrazí se bezbarvý.


Kyselina usnová je známo, že vykazuje antibakteriální vlastnosti. Ve Spojených státech kyselina usnová (jako prášek nebo mast) se používá k léčbě především kožních infekcí a bylo prokázáno, že účinná v léčbě tuberkulózy bakterie, stejně jako jiné patogenní houby. Čistá kyselina usnová slouží také v mnoha typech krémy, zubních pastách, deodoranty a krémy jako ochranný a konzervant. Externě to se používá k léčbě podmínky, jako je pásový opar a atletická noha. Používá se u lidí i zvířat.


Kolik kyselina usnová měla vzít?

Kyselina usnová zaujmout závisí na stavu léčeni. Typický vnitřní dávka je mezi 30 a 60 kapek kyselina usnová tinktury, dodáno třikrát až čtyřikrát denně. Větší dávky lze použít, je-li kyselina usnová se uplatňuje na kůži.


Jaké jsou některé dobré zdroje kyselina usnová? Jaké formuláře jsou k dispozici?

Hlavním zdrojem kyselina usnová je Provazovka; obvykle se získává z rostliny kortexu. Kyselina usnová je k dispozici jako prášek, prášek, extrakt a tinktury.


Co se může stát, když nedostanu dost kyselina usnová? Co se může stát, když jsem se příliš mnoho? Existují nějaké vedlejší účinky, by měla být vědomi?

Protože kyselina usnová není považována za základní živiny, minimální a maximální denní hodnoty nebyly stanoveny. Dlouhodobé užívání vysokých úrovní kyselina usnová by však může způsobit svalovou únavu a malátnost. Tyto podmínky se vyřešit zrušený využití. Někteří jedinci mohou být citlivé na vše a rozvíjet podráždění kůže nebo krku. Opět tyto podmínky vyřeší, když jeden ze využívání kyselina usnová. Existuje také zvířecí důkazy, které naznačují, že kyselina usnová může mít toxické účinky na játra. Jako takový by měla sloužit s krajní opatrností. Jako vždy ujistěte se, že konzultovat s licencovaným poskytovatelem zdravotní péče, než kyselina usnová nebo jiný rostlinný lék nebo doplněk stravy.


Odkazy

Francolini jsem, Norris P, Piozzi A, et al. kyselina usnová: přírodní antimikrobiální činidlo schopné inhibovat tvorbu bakteriální biofilm na povrchu polymerové. Antimikrobiálních látek a chemoterapie listopadu 2004; 48 (11): 4360-4365.

Chan D, et al. vyvolané kyselina usnová nekróza kulturách myších hepatocytů: inhibice mitochondriální funkce a oxidační stres. BIOCHEM hematologické 2004; 67:439-51.

Hobbs C. Usnea: Bylinné antibiotikum. Santa Cruz, CA: Botanica Press, 1990.

Okuyama E, Umeyama K, Yamazaki M, et al. kyselina usnová a diffractaic kyselina jako analgetikum a antipyretikum součástí Provazovka diffracta. Planta Med dubna 1995; 61 (2): 113-5.

Rafanelli J, Bacchilega R, Stanganelli i. et al. kontaktní dermatitida z kyselina usnová v vaginální vajíček. Kontaktní dermatitida 1995; 33:271.


Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka