Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Knowledge
Domů > Znalost > Obsah

VITEX cudný bobule extrakt bilance hormony přirozeně

Source:OrganicAuthority | Updated: Jul 26, 2016

Chasteberry je bylina, která se také nazývá Vitex agnus-castus. Rostlina je opadavý keř, který je původem z zemí Středomoří, Evropy a střední Asie. VITEX má štíhlé listy a tmavě nachové bobule, které mají dlouhé historické a léčivé využití ve starověké řecké a římské doby. Mniši běžně konzumována tuto bylinu během středověku pomoci suppress sexuální touhu, což vedlo k vzniku názvu častější – chasteberry nebo cudný strom. Poraďte se s poskytovatelem zdravotní péče před použitím chasteberry pro myomy. Předpokládá se, že chasteberry práci tím, že potlačuje uvolňování prolaktinu z hypofýzy. Zvýšená hladina prolaktinu může také způsobit nepravidelný menstruační cyklus nebo dokonce absence periody.

Chasteberry Extract je výtažek získávaný z modrých a fialových bobulí stromu cudný berry (Vitex Agnus-Castus). Tento produkt poskytuje mnoho zdravotních výhod pro doplňky stravy, především, opravě hormonální nerovnováhy u žen. Chasteberry extrakt se liší od podobných látek, protože to nepřímo ovlivňuje tělo a není hormon.


Chasteberry extraktu mohou pomoci upravit humen menstruačního cyklu

Bylinkáři věří, že chasteberry je přirozeným zdrojem progesteronu. Pomáhá normalizovat poměr progesteronu na estrogen a následně zajišťuje úlevu od měsíční symptomy spojené s premenstruačního syndromu, včetně nadýmání, křeče, akné, prsů, a změny nálad. Nedostatečné hladiny progesteronu u žen může způsobit mnoho různých typů menstruačních potíží, včetně nepravidelného menstruačního cyklu, luteální fáze vady a zvýšené hladiny hormonu prolaktinu hypofýzy, a chasteberry již dlouho používá k léčbě těchto otázek. Chasteberry může být skvělý způsob, jak vyvážit své hormony přirozeně, spíše jde o syntetické formy hormonů. Je to užitečné zejména pro ženy, které jsou spadnutí antikoncepci, protože to je častou příčinou nepravidelné období. Chasteberry může být přesně to, co potřebujete k jumpstart svůj pravidelný menstruační cyklus.

Chasteberry může být první krok léčby potrat a neplodnost

Vzhledem k tomu, progesteron hraje klíčovou roli při koncipování a udržení těhotenství, chasteberry může také být prvním krokem před pokusem o neplodnosti. Progesteron je potřeba zahustit děložní sliznice, a pomoci s vadami luteální fáze – období od ovulace do menstruace během menstruačního cyklu ženy, která je obvykle 10-17 dní dlouhý. Když tam je nedostatek luteální fáze, může vést k problémům s početím a potrat. Stejně jako u jakékoli herb nebo farmaceutické drogy, je nejlepší se poradit se svým lékařem před zahájením léčby brát chasteberry.

Chastrberry může pomoci s příznaky menopauzy

Některé studie prokázaly, že použití chasteberry extraktu může také pomoci s příznaky perimenopause, nejranější fázi menopauzy. Hormon vyrovnávání kvality chasteberry předurčují pro maření horké záblesky a další příznaky. Lze také kombinovat s jinými bylinami jako black cohosh nebo dong quai pro maximální účinek.

Také si myslel, že květiny rostliny chasteberry boosting vliv na libido, což může být snížena během menopauzy.

Další zdravotní výhody

Chasteberry není jen pro ženy. Také používá se jako přírodní prostředek k pomoci rovnováhu hormonů u mužů. Má přirozený proti androgen, který snižuje hladinu testosteronu a může potlačit propuknutí rakoviny prostaty.

Chasteberry má také antioxidační vlastnosti pro odstranění volných radikálů, stejně jako anti-pobuřující vlastnosti. To může být efektivní pro zažívací problémy a mohou být užitečné při snížení celkové hladiny cholesterolu.

Vedlejší účinky Chasteberry

Když je v moderování chasteberry, nejsou žádné známé vedlejší účinky, ale to by neměl být užíván déle než 6 až 8 měsíců v době. Předávkování může způsobit bolest hlavy, závratě, nevolnost, žaludeční nevolnost, vyrážka a svědění.

Užívání chasteberry se nedoporučuje, pokud jste léčen(a) pro jakýkoliv druh hormonu související podmínky, včetně, užívat antikoncepční pilulky. Je doporučeno konzultovat svého poskytovatele zdravotní péče před přijetím chasteberry terapeuticky k vyloučení jakékoli potenciální konflikt s jinými léky, které můžete užívat.

Protože chasteberry může ovlivnit systém dopamin v mozku, pacientů, kteří užívají dopamin související s léky, jako určitá antipsychotika a léků Parkinsonovy choroby, neměli používat chasteberry.BuyChasteberry výpis z vrcholu Biotech

Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka