Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Zeleninová & ovocný prášek

Jujuba prášek

Jujuba prášek

Stručný úvod ingredience: Červená jujuba nutriční komponenty: bílkoviny: 1,56 % tuku: 0,2 % Fe: 7,6 mg/kg Ca: 304 mg/kg Zn: 11,3 mg/kg Vitamin C: 13 mg/kg zdravotní přínosy z Jujube prášek perorální přípravky Ziziphus jujuba (Jujube), jako prášek jujube, jsou používány pro stresové vředy a onemocnění jater,...

Products Details

Stručný úvod

Ingredience: Červená jujube

Živný komponenta:

Bílkoviny: 1,56 %

Tuky: 0,2 %

FE: 7,6 mg/kg

CA: 304mg/kg

Zn: 11,3 mg/kg

Vitamín C: 13mg/kg

Zdravotní přínosy Jujube prášku

Ústní přípravky Ziziphus jujuba (Jujube), jako prášek jujube, se používají pro stresové vředy a onemocnění jater, zlepšení svalové síly, jako sedativum a k neutralizaci toxických účinků drog. Jujuba se také používá pro svědivá a suchá kůže, únava léčbu, nedostatek chuti k jídlu, hysterie, průjem, hypertenze, anémie, horečka, purpura, zánět, vředy, oční onemocnění a astmatu. V položkách potraviny - jujuba prášek se používá v řadě receptů. V výrobní postupy - Jujube extrakty jako jsou obvykle přidány v kosmetické přípravky proti vráskám, protizánětlivé, pro úlevu od spálení a hydratační.

Nejúčinnější součást Ziziphus jujuba je ovoce. Podle údaje o zvířatech jujube zvyšuje váhový úbytek, chrání proti poškození jater vyvolané tetrachlormethanu a zvyšuje vytrvalostní plavání. Údaje získané u zvířat také doporučuje, aby etanolový extrakt jujube může inhibovat růst Bacillus subtilis a mají protizánětlivé účinky. Určitou methanolového extraktu obsahující kyselinu ursolic a oleanolic kyselina inhibuje zubní dutiny produkovat aktivita Streptococcus mutans in vitro. Samgyetang, polévka z kuřete, panax ginseng, jujube, kaštany a česnek zdá se, že poskytuje úlevu od experimentálně vyvolané žaludeční vředy.

Aplikace Jujube prášku
1. potravinových doplňcích
2 funkční potraviny jako tobolky nebo tablety
3 zdravé produkty

Technické informace

Specifikace list odkazy níže jsou standardní kopii certifikátu pravosti menší dávky nebo šarže data číslo a vyrábí. List může být datována a lze uvažovat pouze jako obecné informace. Kontaktovat a požádat o aktuální COA, v případě potřeby pro konkrétní aktualizované informace před uvedením pořadí vyplněním kontaktního formuláře s název produktu a číslo skladové položky. Je-li pořadí množství dvacet pět kilogramů nebo více kontakt informace o dostupnosti.

BaleníPodle 25kgs/drum, vnitřní tím dvojitým plastovým vakem.
SkladováníUloženo v pohodě andamp; sucho v dobře uzavřené nádobě, chraňte před vlhkostí a silné světlo/teplo.
Doba použitelnostiDva roky pod dobře úložiště situace.


Hot Tags: jujuba prášek, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Související produkty
Dotaz
Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka