Apex Biotech Ltd

Výrobky & služba

Lotus Leaf Extract, Nuciferine extrakt, Nuciferine 2 % - 98 %

Lotus Leaf Extract, Nuciferine extrakt, Nuciferine 2 % - 98 %

Stručný úvod Lotus listy obsahují vysoké koncentrace sloučenin, sloučeniny produkované rostlinami se bránit proti bakteriální a plísňové infekce. Látky obsažené v extraktu listů lotus patří alkaloidy, flavonoidy a třísloviny. Plodem je alkaloid v lotus...

Products Details

Stručný úvod

Lotus listy obsahují vysoké koncentrace sloučenin, sloučeniny produkované rostlinami se bránit proti bakteriální a plísňové infekce. Látky obsažené v extraktu listů lotus patří alkaloidy, flavonoidy a třísloviny. Plodem je alkaloid v lotosových listech mají sedativní a protikřečové vlastnosti, které mohou pomoci trávení. Flavonoidy a třísloviny jsou silné antioxidanty, které byly spojeny s hubnutí a kardiovaskulární zdraví.

Extrakt z listů Lotus

Latinský název: Folium nelumbinis

Synonyma: posvátný lotos, indické lotus, čínské maranta, egyptské fazole

Účinné látky: nuciferine / flavone

Specifikace: 2 %; 20 %

Typ výrobku: Hnědý jemný prášek

Část rostliny použité: ovoce

Metoda extrakce: Ethanol a voda

Zdravotní přínosy Lotus Leaf Extract

Nuciferine může podporovat rozkladu tuku, Tongbian diuretikum ve stejné době, projít střevní drogy a hypolipidemickou odmaštění, odstranění Letních veder a antipyretikum účinky, může výrazně snížit sérových triglyceridů a cholesterolu obsahu glycerolu, roli v regulaci krevních lipidů zdraví.

Extrakt z listů Lotus se používá k léčbě letní teplo syndrom a zvlhnutí akumulace; také obsahují alkaloidy lotus s hypotenzní účinek. Lotos se stal populární pro snížení krevních lipidů a léčba ztukovatění jater; je často kombinováno s svozu, která podporuje krevní oběh a snižuje krevní tuky, pro tento účel. Tento prášek je vhodný pro medicínu: řízení upravit krevní lipidy, kodein a expektorační, antikoagulans.

PoužitíExtrakt z listů Lotus

1. latek
2. Functionalfoodascapsulesorpills
3. vodě solublebeverages
4 zdravé produkty

Vedlejší účinky a bezpečnost Lotus Leaf Extract

Pro lotus bylo hlášeno několik nežádoucích účinků u člověka. Lotus může způsobit nadýmání (plynatost), zácpa a jiné gastrointestinální podráždění. Vyhněte se u pacientů se zácpou a žaludeční distenze (otok).

Teoreticky lotus může krevní tlak a má ant arytmii (zachází abnormální srdeční tep) a činnost antikoncepční. Lotus může také zvýšit riziko krvácení. Opatrnosti je třeba u pacientů s poruchami krvácivosti nebo užívat látky, které mohou zvýšit riziko krvácení. Úprava dávkování může být nezbytné.

BaleníPodle 25kgs/drum, vnitřní tím dvojitým plastovým vakem.
SkladováníUloženo v pohodě andamp; sucho v dobře uzavřené nádobě, chraňte před vlhkostí a silné světlo/teplo.
Doba použitelnostiDva roky pod dobře úložiště situace.

Hot Tags: Lotus Leaf Extract, Nuciferine extrakt, Nuciferine 2 % - 98 %, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Související produkty
Dotaz
Dotaz
Kontaktujte nás
Adresa: Č.6 Zhangba 4 Rd., Xi'an Hi-Tech zóna, Xi'an 710077, Čína.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faxu: +86(29) 8860 9131
E-mail:info@apex-bio.com
Domů | O nás | Výrobky & služba | Zprávy | Znalost | Kontrola kvality | Kontaktujte nás | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka